ZÁHRADNÉ CENTRUM

NEWSLETTER

Dostávajte aktuality na váš e-mail.
faebook

+421 55842 45487

info@tvorsad.sk

Naše akcie

Milí návštevníci, program akcií na celý rok 2016 si môžete pozrieť tu.

 

 

25 rokov na scéne!

Milí priatelia, uplynulo už 25 rokov, odkedy sme začali písať históriu firmy Tvorsad  so záhradným centrom na Okružnej ulici.

Oslavy venované výročiu Tvorsadu sme si vychutnali - najmä vďaka Vám, našim stálym, verným zákazníkom  a priateľom.

Dúfame, že vďaky sa do konca roku 2015 dostane Vám všetkým  a tou je - 25%  zľava na celý nákup v predajni, ktorú vždy vyhlasujeme deň vopred na sociálnej sieti.

 

 

Hľadanie zatúlaných vajíčok 2015

Už tradíciou sa stáva deň venovaný deťom a hre : hľadanie zatúlaných vajíčok - ukrytých v zákutiach záhradného centra Tvorsad.

I tento rok sme sa tešili z účasti i napriek nepriaznivému počasiu.

hzv

 

Prednáška s pánom prof. Vidom o starostlivosti o záhradu 2015

Prednáška sa uskutočnila v priestoroch Blumen Cafe v spolupráci so Zväzom záhradkárov, pánom  prof. Vidom a pánom J.Šagátom - zástupcom firmy AgroBio Opava, ktorý nám veľmi zaujímavo popisoval účinky čisto prírodnej, ekologickej rady produktov na ochranu a výživu rastlín pre krásnu záhradu.

Za poučný výklad Vám obom ďakujeme a takisto ďakujeme za prítomnosť aj všetkým zúčastneným.

 

 deustweb

 

Akcie v minulých rokoch

Advent  so sladkou príchuťou

December 2014

Téma adventu je vždy silnou motiváciou pre zadováženie si vencov, aranžmánov i doplnenie si vianočných ozdôb.  Aby sme Vám spríjemnili často tak hektické a rušné dni, štyri piatky sme vypekali dobroty, koláče , zákusky, varili vianočný punč, ktorými ste sa mohli popri vyberaní tovaru smelo ponúknuť :)

Tešíme sa na ďalšie Vianoce!

 

 

 

Degustácia jabĺk s Vami, pánom prof. Vidom, prof. Hričovským, Plantexom a Agrofructom 

November 2014

Tradične sme degustovali tie najlepšie jabĺčka a zároveň sme si vypočuli zaujímavé pestovateľské rady pána prof. Hričovského, či odborný výklad o pôvode a vlastnostiach degustovaných jabĺk. Okrem prednášky sme podávané jabĺčka mohli aj zhodnotiť. Najchutnejšie odrody boli nasledovné: Rubinola, Jonagored, Red Topaz, Pinova a mnohé ďalšie.

Akcia, ktorá sa stáva populárnejšou každým rokom, je organizovaná pre všetkých, ktorí majú ´chuť ´ vedieť o ovocinách viac.

Veríme, že sa uvidíme aj v roku 2015 :).

 

 

 

Hľadanie zatúlaných vajíčok  2014

Apríl 2014

Už po niekoľko rokov pripravujeme Veľkú noc pre deti v podobe hry, kde Vaši najmenší hľadajú zatúlané, čokoladové vajíčka v celom areáli nášho záhradného centra.  Zábava s detičkami v kvitnúcom, sviežom prostredí je nezabudnuteľným zážitkom nielen pre ne a rodičov, ale samozrejme,  i pre nás ;)

 

 

Májový kvet

Máj 2014

Opäť sme sa zúčastnili Májového kvetu (na Trojičnom námestí v TT), kde sme Vám ponúkali rôzne drobnosti, dekorácie (záhradné oblečenie, rukavice, košíčky, levanduľové srdiečka...) a mnohé iné maličkosti pre radosť. 

 

 

Krst ruže grófky Marie Chotekovej

Jún 2013

Krst ruže - neobyčajný deň venovaný neobyčajnej žene i neobyčajnému kvetu ...

Deň detí v Tvorsade

Jún 2013

U nás nezabúdame ani na tých najmenších. Ukázať im, aká je príroda vďačná, keď jej venujú svoju lásku i čas je naším potešením!

 

Májový kvet

Máj 2013  

Sme tu pre Vás i počas Májového kvetu, ktorý sa uskutočňuje každý rok v historickom centre mesta Trnava.

 

 

Odborné prednášky Zväzu záhradkárov

2009 - 2013

V našom záhradnom centre sa dozviete mnoho praktických rád k rôznym činnostiam spojených s prácou v záhradke, či v aranžovaní. Sledujte aktuality z nášho záhradného centra a dozviete sa, čo pre Vás v najbližších dňoch pripravujeme.