ZÁHRADNÉ CENTRUM

NEWSLETTER

Dostávajte aktuality na váš e-mail.
faebook

+421 55842 45487

info@tvorsad.sk

Naše služby

Pôsobnosť na trhu od roku 1990 s kontinuálnym pokračovaním v ďalšej záhradníckej generácii, neustály rozvoj  firmy, profesionálny prístup zamestnancov a ich ďalší odborný rast, komplexné strojové a mechanizačné vybavenie, citlivý, individuálny prístup voči zákazníkom, príjemné prostredie vo všetkých priestoroch firmy, originálne výstupy našej práce, dodržiavanie dohodnutých termínov, stabilita na trhu, dávajú  predpoklad k tomu, aby všetky naše práce a poskytnuté služby boli vykonané k Vašej maximálnej spokojnosti.

 

Projektovanie

Venujeme sa projektovaniu ako súkromných záhrad, tak i verejnej zelene, ako exteriéru, tak i interiéru. Navrhneme nielen zeleň, ale všetko, čo do „záhrady„ patrí. Konečný výstup štúdie a následne realizačného projektu, pozostáva z tlačenej a digitálnej formy, a to z pôdorysu, osadzovacieho plánu, výkazu výmer s rozpočtom, podľa dohody aj vizualizácie.

Čítať ďalej...

Realizácia

Ako projekty, tak i realizácie zabezpečujeme jednak v súkromných záhradách, tak na verejných priestranstvách, či už pre obce, alebo pre stavebné firmy. Riešime priestory od malých átrií, až po viachektárové pozemky.

Čítať ďalej...

Údržba

Opäť aj v oblasti údržby riešime starostlivosť o zeleň verejnú i súkromnú.

Čítať ďalej...

Dizajnérske služby

Prítomnosť rastlinného materiálu a originálnych doplnkov, či už interiérových alebo exteriérových, cit pre krásno a detail, nám dáva predpoklad zvládnuť dizajn akéhokoľvek súkromného alebo verejného priestoru. Tvoríme vlastné aranžmány v každom ročnom období (jarné, letné, jesenné, smútočné, adventné). Dekorovať aranžmány, vázy, košíky, kvetináče, hrantíky aj podľa Vašej predstavy je pre nás samozrejmosťou.

Čítať ďalej...

Poradenská činnosť

Stabilita firmy na trhu od roku 1990, pôsobnosť vo vlastných priestoroch, kontinuálne pokračovanie firmy v nasledujúcej generácii, stabilita personálneho obsadenia, sú zárukou, že aj po niekoľkých rokoch od realizácie nášho projektu nás nájdete na tom istom telefónnom čísle a na tej istej adrese a môžete sa na nás obrátiť s prosbou o radu v rámci nami zrealizovanej zákazky.

Čítať ďalej...

Aktuálne v ponuke

Letničky, skalničky v ponuke

                  13